מוצרים »

קרם הזנה ארומטי - 50 מ"ל

קרם הזנה ארומטי - 50 מ"ל

לאורך השנים ישנם פיתוחים חדשים במיוחד בקוסמטיקה הטבעית - ארומטרפיה במטרה לתת מענה הולם לעור הפנים. בעקבות לימוד וניסיונות שנעשו, הוכנסו לקרמים חומרים פעילים. כיון שעור הפנים אינו אחיד הן במרקמו והן במערכת השרירים, מומלץ תמיד באזור העיניים הפה והצוואר להשתמש בקרם מזין יותר כי אזורים אילו חסרי בלוטות שומן וחלב. 
נושא הגיל מאוד חמקמק כי מצטרפים אליו פרמטרים שונים כאקלים, סוג העבודה (בחוץ או במשרד), שעות העבודה, עישון, תזונה וכו' וכל דבר הינו בר השפעה על מרקם העור.
הסברה כי עור פנים יבש נוטה לקמטוטים יותר, מחייב התייחסות יתר לעור הפנים כולל בשעות הלילה.
קרם לילה- לעניות דעתי חייב להיות מזין, עשיר בחומרים פעילים ונספג היטב, שהרי לא נרצה להשאיר את "מיטב כספינו על הכרית"!
קרם הזנה ליום: צריך להיות קליל יותר מכיוון שלא מומלץ לצאת לרחוב משומנות יתר על המידה. מעל קרם זה ניתן להוסיף את מוצרי האיפור..
הטיפול אצל הקוסמטיקאית הינו נקודתי ובזמנים קבועים. בכדי לשמור ולשמר את היתרונות שבטיפול יש להמשיך בטיפוח עור הפנים גם בבית על מנת ליצור רצף ואיזון בהזנת העור.
לקרם הזנה  לפנים יש תפקיד מרכזי כחומר הזנה ,שימור וטיפוח עור הפנים. עור הפנים סופג במשך היום את מכלול הגורמים המזיקים לו – קרינת שמש, זעה, זיהום אויר, קור, חום ,יובש, עשן ועוד, והביטוי נראה לעין מיד בקמטים החורצים את עור הפנים, פצעונים, קילופים, יובש, אדמומיות ועוד.
חלק מהתופעות לא ניתן לבטל לחלוטין כקמטים אך בהחלט ניתן, רצוי, חובה ואפשרי לעדן אותן, להפחית אותן ולהאט את קצב התהוותם, על זה אחראי קרם הזנה לפנים.
לקוסמטיקה הטבעית ובעיקר לארומה תרפיה,
ככלי טיפולי טיפוחי יש תשובה מתאימה ונכונה לקרם הזנה לפנים.

המרכיבים הפעילים בקרם זה:שיאה-באטר,קוקה-באטר,שמן שקדים,שמן קלאנדולה,שמן חוחובה,שמן ורדים סיני ושמן גזר.עשיר בויטמין A (עוזר בשיקום העור)

תמציות אתריות:רוזווד - למיצוק העור,

גרניום - מחדש רקמות עור.

לבנדר - משקם ומחדש.

לימון - מרענן מבהיר ומחטא.עשיר בויטמין C

נרולי - מחדש ומשקם את תאי העור.עשיר בויטמין C

 התמציות שבו חודרות את הממברנה (השכבה העליונה של העור) ופועלות מבפנים ומכאן האפקטיביות של קרם זה. הקרם עשיר בתמצית פעילה להזנה ולשמירה על הלחות ומסייע לליחוח העור. מכיל מסנן קרינה.

מוצר זה אזל
חנות היצרן ומרכז טיפולים- מתחם "פז" עוקף רמלה | טלפון- 08-9226408 | נייד: 050-6816292 | פקס: 08-9251435
צור קשר
טלפון: 08-9226408
פקס: 08-9251435
כתובת: מתחם "פז" עוקף רמלה
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
התחלת בנייה: 26-02-17 | סיום בנייה: 13/03/17 | mishtaken.com